böcek ilaçlama

VİRÜS ve HASTALIKLARA KARŞI İLAÇLAMA

Kış mevsiminde güneş ışınlarından daha az yararlanmanın yanı sıra, yoğun strese maruz kalmak da bağışıklığımızın düşmesine neden olarak bizi enfeksiyona açık hale getiriyor.

İlaçlama yaptırmak bu hastalıkların önlenmesinde çözüm olarak kullanılabilir.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlama

Her üremelerinde yüzlerce yumurta bırakan ve hızla üreme sağlayan böcekler ile mücadele etmek gerçekten de güçtür. Bu nedenle profesyonel böcek ilaçlama şirketlerinden destek almak gereklidir. Bu konuda günün her saati ilaçlama hizmeti veren böcek ilaçlama şirketleri bulunmaktadır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken konu böcek ilaçlama hizmeti alacağınız ilaçlama şirketinin Sağlık Bakanlığı çalışma ruhsatına sahip, ilaçlama konusunda yıllardır hizmet veren tecrübeli ve profesyonel ilaçlama şirketi olmasına dikkat edilmelidir.

Detaylı Bilgi...

Dezenfeksiyon hizmeti ve yöntemleri

Dezenfeksiyon hastalık yapıcı (patojen) organizmaların yok edilmesi veya etkisiz (inactive) hale getirilmesi işlemidir. Dezenfeksiyon bu yönüyle bakteri, algler, sporlar ve virüsler gibi tüm organizmaların yok edildiği sterilizasyon işleminden ayrılır. Gerçekte Dezenfeksiyon işlemi ile etkisiz hale getirilemeyen hastalık yapıcı organizmalarda bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi...

Fumigasyon hizmeti

Fumigasyon, (Fumigation) bir tür zararlılardan korunma metodudur. Zararlı olduğu düşünülen haşere, böcek ve bakteriler, kapalı bir ortamda gaz halde kimyasal maddeler fumigant verilerek boğulur.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlama danışmanlık hizmeti

Biz imza böcek ilaçlama olarak bu sektöre olan güvenin tekrar kazanılmasını hedeflemekteyiz. Sağlık bakanlığından onaylı, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan ilaçlar ile haşere sorunlarınıza çözüm getirmekteyiz. Sizlerin görüşleri bizim için çok değerlidir, memnuniyetinizi veya hassasiyetinizi bizimle paylaşırsanız ilaçlama deneyimimize, sizlere daha iyi hizmet verebilmemize bir yorum ekleyerek yardımcı olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlamada kampanya

TSE ve Sağlık Bakanlığı Onaylı, Profesyonel Böcek İlaçlama Hizmeti;

İmza böcek ilaçlama' dan uygulama esnasında ve sonrasında koku bırakmayan Sağlık Bakanlığı onaylı kaliteli ilaçlarla düdAvrupa Standartlarında hizmet veriyoruz.

Detaylı Bilgi...

İlaçlama Hizmeti

İlaçlama bir bölgenin zararlı haşere böcek fare pire bit gibi canlıların istilasından yerleşik olarak zarar vermesinden korunmak için yapılan dezenfekte işine ilaçlama denir.
İlaçlama hizmeti veren her firma bilinçli değildir. İlaçlama yaptıracağınız firma mutlaka İl Sağlık Müdürlüğü'nden ruhsatlı olmalıdır.Böcek ilaçlama hizmeti, firmamız tarafından etkili ve garantili olarak yapılmaktadır.

Sitemizde ilaçlama , ilaçlama çeşitleri, ilaçlama şekilleri, haşere, haşere türleri, böcek, böcek türleri, fare ilaçlama, haşere ilaçlama, böcek ilaçlama, kemirgenler, ev ve işyeri ilaçlama için nasıl ilaçlama yapıldığı nerelere ilaçlama yapıldığı ilaçlama yaptıracağınız firmadan neler isteyeceğiniz hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

HAŞERE VE KEMİRGEN İLAÇLAMASI İÇİN SEÇECEĞİNİZ İLAÇLAMA FİRMASININ TAŞIMASI GEREKEN ÖZELLİKLER;

 • Haşere ve kemirgen ilaçlaması yapan her kişi veya kurulusun profesyonel bir
 • ilaçlama firması olduğu söylenemez.
 • İlaçlama yaptıracağınız serviste aşağıda belirtilen nitelikleri aramanız basarı,
 • sağlıklı ve kaliteli hizmet almanızı sağlayacaktır.
 • Deneyimli bir kuruluş mu?
 • İlaçlama sektöründe kaç yıllık bir geçmişi var?
 • Haşere ve kemirgen mücadelesi alanında eğitimleri, branşları, belgeleri var mı?
 • Referansları nerelerdir?
 • Kullanılan ilaçlar yasal ilaçlar mı?
 • Haşere ve kemirgen mücadelesi alanında gerekli belgeleri var mı?
 • Yasal belgelerini görmek isteyiniz.
 • İlaçlama ekipmanları yeterli mi?
 • Yapılan ilaçlama ile ilgili garanti verebiliyor mu?
 • Verilen ilaçlama hizmetini raporlayabiliyor mu?
 • Kullanılan ilaçların adları doküman olarak veriliyor mu?