böcek ilaçlama

VİRÜS ve HASTALIKLARA KARŞI İLAÇLAMA

Kış mevsiminde güneş ışınlarından daha az yararlanmanın yanı sıra, yoğun strese maruz kalmak da bağışıklığımızın düşmesine neden olarak bizi enfeksiyona açık hale getiriyor.

İlaçlama yaptırmak bu hastalıkların önlenmesinde çözüm olarak kullanılabilir.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlama

Her üremelerinde yüzlerce yumurta bırakan ve hızla üreme sağlayan böcekler ile mücadele etmek gerçekten de güçtür. Bu nedenle profesyonel böcek ilaçlama şirketlerinden destek almak gereklidir. Bu konuda günün her saati ilaçlama hizmeti veren böcek ilaçlama şirketleri bulunmaktadır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken konu böcek ilaçlama hizmeti alacağınız ilaçlama şirketinin Sağlık Bakanlığı çalışma ruhsatına sahip, ilaçlama konusunda yıllardır hizmet veren tecrübeli ve profesyonel ilaçlama şirketi olmasına dikkat edilmelidir.

Detaylı Bilgi...

Dezenfeksiyon hizmeti ve yöntemleri

Dezenfeksiyon hastalık yapıcı (patojen) organizmaların yok edilmesi veya etkisiz (inactive) hale getirilmesi işlemidir. Dezenfeksiyon bu yönüyle bakteri, algler, sporlar ve virüsler gibi tüm organizmaların yok edildiği sterilizasyon işleminden ayrılır. Gerçekte Dezenfeksiyon işlemi ile etkisiz hale getirilemeyen hastalık yapıcı organizmalarda bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi...

Fumigasyon hizmeti

Fumigasyon, (Fumigation) bir tür zararlılardan korunma metodudur. Zararlı olduğu düşünülen haşere, böcek ve bakteriler, kapalı bir ortamda gaz halde kimyasal maddeler fumigant verilerek boğulur.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlama danışmanlık hizmeti

Biz imza böcek ilaçlama olarak bu sektöre olan güvenin tekrar kazanılmasını hedeflemekteyiz. Sağlık bakanlığından onaylı, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan ilaçlar ile haşere sorunlarınıza çözüm getirmekteyiz. Sizlerin görüşleri bizim için çok değerlidir, memnuniyetinizi veya hassasiyetinizi bizimle paylaşırsanız ilaçlama deneyimimize, sizlere daha iyi hizmet verebilmemize bir yorum ekleyerek yardımcı olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlamada kampanya

TSE ve Sağlık Bakanlığı Onaylı, Profesyonel Böcek İlaçlama Hizmeti;

İmza böcek ilaçlama' dan uygulama esnasında ve sonrasında koku bırakmayan Sağlık Bakanlığı onaylı kaliteli ilaçlarla düdAvrupa Standartlarında hizmet veriyoruz.

Detaylı Bilgi...

Ev Faresi İlaçlama

FAREnin toplamda dört ayağı bulunur ve her ayağında 5 adet parmağı bulunur ve her parmağın uç kısmında ise sert tırnakları vardır. FARE haşeresinin bedeninin sonunda kuyrukları bulunur ve türüne bağlı olarak bazen vücudun 2 katı kadar uzun olabilmektedir. FARE haşeresinin baş kısmında 2 adet kulak, 2 tane göz, 1 burun ve birde ağız yapıları vardır. FARE haşeresinin kulakları çok hassastır ve en ufak sesleri dahi duyarlar. FAREnin burnu da çok keskindir ve çok uzaktaki besinin kokusunu rahatlıkla algılayabilir. FARELERin ağzında sıralı kemirgen dişler bulunur ve çok keskindir. FARE besine ulaşmak için önüne çıkan her şeyi kemirir. Öyle ki hatta mermeri dahi kemirir. FAREnin dişleri bu kemirme aşamasında incelir ve körelir. Fakat FAREnin salgıladığı özel bir enzim sayesinde FAREnin dişleri kendisini yeniliyor. Bu sayede FARELERin dişleri yok olmuyor.

FARELER besin olarak hem bitkisel beslenir hem de hayvansal besinler ile beslenir. Bu bakımdan aç kaldıklarında her türlü maddeyi kemirerek yerler. Her FARE çeşidi ve türü bulunduğu ortama bağlı olarak farklı besinleri kullanır. FARELER bazen etrafta bırakılan yemeklerden, bazen yakaladıkları ufak böceklerden, bazen de bitkilerin kökleri ve sebzelerini besin olarak kullanır.
FARELER doğal ortamda her kısımda rahatlıkla bulunur ve dünyanın her kıtasında yaşayan hayvanlardır. FARELER türlerine bağlı olarak tarlalarda, ormanlık alanlarda, ekinler arasında, yeşillik alanlarda, bahçelerde, pis lağım sularlında, suda, ev içlerinde, bina bodrum ve çatılarında olmak üzere birçok ortamda FAREye rastlamak mümkündür.
FARE haşeresi yalnız yaşamayı sevmez. Genel olarak FARELER toplu halde yaşarlar. FARE hayvanı yuvasını toprağın deriliğine kazar ve beslenmediği zamanlarda bu yuvasında dinlenerek zamanını geçirir.
 
FARE haşeresinde üreme ve çiftleşme çok farklıdır. FARE türüne bağlı olarak yılda 6 - 10 defa ürer yine FARE türüne bağlı olarak her defasında 8 - 10 tane canlı yavru doğurur. FARE haşeresi memeli bir hayvandır. FARE haşeresi doğumdan sonra belli bir müddet yavrularını süt ile besler. Bazı FARE türleri insanlar uyurken insanları kemirir ve insanlar bunu fark etmez. FAREnin tükürük salgısı narkoz etkisindedir. Bu bakımdan FARE insanları kemirdiği zaman insanlar bunu fark etmezler. FARELER her alanda insana zarar verirler. Bazen insanı kemirerek zarar verirler bazen sadece insanların ekinlerine zarar verirler, bazen de insanlara birçok hastalık bulaştırarak zarar verirler.
FARELERden insana bulaşan belli başlı hastalıklar şunlardır. Tifüs hastalığı, Veba hastalığı, Listeriosis, Lyme, Grip, Verem, şap hastalığı, FARE ısırığı hastalığı olmak üzere birçok hastalık insanlara FARELER vasıtası ile bulaşmaktadır.

Bu bakımdan ev ve iş yerlerinde FARE ile karşılaştığımızda yapmamız gereken bu FARELER ile mücadele etmektir. FARE ile mücadelede en etkin yöntem ilaçlama yöntemidir. İlaçlama şirketi olarak 7 gün 24 saat ilaçlama konusunda hizmetinizdeyiz. Size bir telefon kadar yakın şirketimize ulaşın tüm haşere ve böcek sorununuza en kısa zamanda çözüm bulalım.çok sayıda yumurta kapsülü bir arada bulunur.