böcek ilaçlama

VİRÜS ve HASTALIKLARA KARŞI İLAÇLAMA

Kış mevsiminde güneş ışınlarından daha az yararlanmanın yanı sıra, yoğun strese maruz kalmak da bağışıklığımızın düşmesine neden olarak bizi enfeksiyona açık hale getiriyor.

İlaçlama yaptırmak bu hastalıkların önlenmesinde çözüm olarak kullanılabilir.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlama

Her üremelerinde yüzlerce yumurta bırakan ve hızla üreme sağlayan böcekler ile mücadele etmek gerçekten de güçtür. Bu nedenle profesyonel böcek ilaçlama şirketlerinden destek almak gereklidir. Bu konuda günün her saati ilaçlama hizmeti veren böcek ilaçlama şirketleri bulunmaktadır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken konu böcek ilaçlama hizmeti alacağınız ilaçlama şirketinin Sağlık Bakanlığı çalışma ruhsatına sahip, ilaçlama konusunda yıllardır hizmet veren tecrübeli ve profesyonel ilaçlama şirketi olmasına dikkat edilmelidir.

Detaylı Bilgi...

Dezenfeksiyon hizmeti ve yöntemleri

Dezenfeksiyon hastalık yapıcı (patojen) organizmaların yok edilmesi veya etkisiz (inactive) hale getirilmesi işlemidir. Dezenfeksiyon bu yönüyle bakteri, algler, sporlar ve virüsler gibi tüm organizmaların yok edildiği sterilizasyon işleminden ayrılır. Gerçekte Dezenfeksiyon işlemi ile etkisiz hale getirilemeyen hastalık yapıcı organizmalarda bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi...

Fumigasyon hizmeti

Fumigasyon, (Fumigation) bir tür zararlılardan korunma metodudur. Zararlı olduğu düşünülen haşere, böcek ve bakteriler, kapalı bir ortamda gaz halde kimyasal maddeler fumigant verilerek boğulur.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlama danışmanlık hizmeti

Biz imza böcek ilaçlama olarak bu sektöre olan güvenin tekrar kazanılmasını hedeflemekteyiz. Sağlık bakanlığından onaylı, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan ilaçlar ile haşere sorunlarınıza çözüm getirmekteyiz. Sizlerin görüşleri bizim için çok değerlidir, memnuniyetinizi veya hassasiyetinizi bizimle paylaşırsanız ilaçlama deneyimimize, sizlere daha iyi hizmet verebilmemize bir yorum ekleyerek yardımcı olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlamada kampanya

TSE ve Sağlık Bakanlığı Onaylı, Profesyonel Böcek İlaçlama Hizmeti;

İmza böcek ilaçlama' dan uygulama esnasında ve sonrasında koku bırakmayan Sağlık Bakanlığı onaylı kaliteli ilaçlarla düdAvrupa Standartlarında hizmet veriyoruz.

Detaylı Bilgi...

Amerikan Hamam Böceği İlaçlama

1-Kuzeydeki şehirlerde bu hamamböceği öncelikle ev içinde bulunur. Güneydeki şehirlerde ise çoğunlukla ev dışında yaşar ve dışarıdan içeri girerek problem oluşturur.
2-Uzunluğu 3,5-4 cm civarındadır.Kalkan’ının üstünde soluk sarı bir ‘’8’’ figürü vardır. Rengi kırmızımtırak kahverengidir.
3-Buhar tünelleri ya da kazan daireleri gibi çok sıcak ve rutubetli ortamları tercih eder.
4-Büyük olmaları nedeniyle insanlar, genelde diğer hamamböceği türlerine oranla, bu türden daha çok kaygı duyarlar.
5- Kuzey şehirlerde, evlerden çok, ticari yerlerde daha çok yaygındır.
6-Yumurta kapsülünde 8-16 yumurta bulunması ve ergin hale gelmesi bir yıl sürdüğünden, daha az sayıda bulunurlar.
7-Erginler iki sene kadar yaşayabilirler.
8-Güney şehirlerinde, Amerikan hamamböceği yakacak odun yığınları içinde, ağaç kovuklarında, bitki köklerini sıcaktan korunmak için yere serilen ağaç kabuğu ve yapraklardan oluşmuş örtüde, teraslarda yaşarlar.
9- Amerikan hamamböceği gerçek uçucu değildir. Sadece, yüksek yerlerden alçak yerlere doğru süzülerek uçabiliriler.